Napísať hodnotenie

Vaše hodnotenia

14 Recenzií
(5/5)

Filter (Reset)

(0)
(0)
(0)
(0)
Tomas Sebo
Tomas Sebo
Bol som niekolko krat osobne, poslal som niekolko ludi, doporucil som , a vsetci sme maximalne spokojni!! Odporucam!!!!
Zuzana
Zuzana
Maximálna spokojnosť s firmou. Pozitívny prístup, špičková kvalita fólií ako aj autopoťahov, ochota vyjsť v ústrety zákazníkovi, profesionálne a kvalitne odvedená práca. Vrelo odporúčame.
Čičmanová Erika
Čičmanová Erika
Vrele odporúčam túto firmu. Poťahy do nášho auta Škoda Octavia Combi sú úplne na nerozoznanie od prvotných od výrobcu. Taktiež odvedená práca+
Dušan Rybár
Dušan Rybár
Maximálna spokojnosť, úžasný prístup, špičková robota..... veľká vďaka
Ľuboš Hrubec
Ľuboš Hrubec
Veľmi milí, šikovní ľudia, ktorí sa snažia vždy čo najlepšie vyhovieť vašim požiadavkám. Môžem len a len odporučiť. Maximálna spokojnosť :)
Martin
Martin
Na lepenie fólií na okná som bol už so 6 autíčkami, vždy všetko ako má byť, doteraz so žiadnymi fóliami problém nebol... robili nám tiež autopoťahy do jedného auta, spokojnosť ako s poťahmi, tak aj s montážou, vyzerá to ako originál z fabriky :) určite odporúčam "Autofólie Vráble"
Ľubomír Janikovce
Ľubomír Janikovce
Nám robili autopoťahy, spokojnosť na ????%.
Jozef
Jozef
Pred časom som si dal robiť na auto u Vas folie bol som maximálne spokojný , aj hlavne z toho dôvodu že ste mi dali nemecky certifikát kedže som mal auto na nemeckých značkach a tento certifikat som k tym foliam potreboval. Dúfam že odvediete aj mojom novom aute takú skvelú prácu ako na starom. Vidíme sa utorok. S pozdravom Gajdošík Jozef
Radka Štefániková
Radka Štefániková
Dávala som si robiť fólie už na druhé auto a vždy som maximálne spokojná ako s prístupom tak s kvalitou a tak isto aj s cenou. Určite odporučím aj známym... Za mňa TOP!