Bezpečnostné fólie

Ochranné fólie chránia pred zraneniami spôsobenými rozbitím skla. V prípade nehôd, búrok a iných faktorov vedúcich k rozbitiu skla spôsobujú črepiny najzávažnejšie škody. Bezpečnostné fólie chránia vás a vašich blízkych ako aj váš majetok. Chránia pred vlámaním, vandalizmom, teroristickými útokmi a prírodnými katastrofami. Kombinované slnečno – bezpečnostné fólie taktiež ponúkajú výhody série SkyFol ThermoProtect.


Bezpečnosť

Bezpečnostné fólie SkyFol držia sklo pohromade v prípade rozbitia, a tým zabránia rôznym zraneniam spôsobeným črepinami. Napríklad školy, verejne prístupné budovy a verejné priestranstvá sú vystavené väčšiemu riziku takýchto nehôd, pre ktoré ponúkajú bezpečnostné fólie SkyFol riešenie.


Ochrana proti vlámaniu

SkyFol má riešenie aj na ochranu proti vlámaniu. V ponuke máme 50 až 300 mikrónov hrubé fólie, ktoré zabezpečia ochranu proti vlámaniu, črepinám, poveternostným podmienkam, vandalizmu. Vodočisté fólie filtrujú 99 % UV žiarenia. Fólie typu S2 a S4 vám zabezpečí silnú ochranu proti črepinám, fólie typu S8 a S12 navyše sú ideálne proti vlámaniu. Fólia Skyfol Security S8 dostala kvalifikáciu podľa normy EN356 stupeň P1A a fólia Skyfol Security S12 dostala kvalifikáciu EN356 stupňa P1A a uznávajú ju aj poisťovne, nakoľko sú vhodné aj namiesto ochranných mreží.
Fólie majú dvojitú vrstvu proti poškriabaniu, min. 99 % UV filtráciu, 10 ročnú výrobnú garanciu na bublinkavosť, lámanie, odlupovanie, delamináciu a chyby lepidla. Fólie sú kvalifikované na základe predpisov EU a podľa normy STN EN 12600 EN 356.


Ochrana proti nazeraniu do interiéru a jedinečný vzhľad

Fólie SkyFol Decour vás chránia pred zvedavými pohľadmi. Fólie zo série SkyFol Decour štýlovo zabránia priehľadnosti skiel napr. v kúpeľni,  
v sklade, atď.


Ochrana pred žiarením UV

Všetky fólie od SkyFolu sú opatrené špeciálnou vrstvou na odrážanie žiarenia UV, aby vás ochraňovali od škodlivých žiarení UV-A a UV-B, ktoré môžu spôsobiť rôzne kožné ochorenia a spôsobujú vyblednutie interiéru. Ak chcete chrániť zdravie a zachovať farbu interiéru používajte fólie SkyFol!


Kombinované tepelno-izolačné bezpečnostné fólie

Vďaka špeciálnym kovovým vrstvám kombinované fólie SkyFol SSI, SNEU vám poskytnú nielen ochranu proti črepinám z rozbitého skla, ale aj pred teplom.


Poprední americkí výrobcovia fólií a záruka

V prípade bezpečnostných fólií ( nad 100 mikrónov ) je veľmi dôležité aby aj lepidlo použité na fólie bolo dostatočne silné a hrubé. Vo všeobecnosti môžeme povedať, že výrobcovia z Ďalekého - východu používajú tenšiu a slabšiu vrstvu lepidla a tým sa značne znižuje účinnosť bezpečnostného faktora fólií. Fólie SkyFol Security sú vyrábané popredným americkým výrobcom. Po aplikácii takýchto fólií dostanete Osvedčenie, ktoré obsahuje aj záručné podmienky výrobcu aj aplikátora.


Kvalitná realizácia

Na základe vašich požiadaviek vám vypracujeme cenovú ponuku na vhodnú fóliu. Montážnik bez dostatočnej teoretickej a praktickej znalosti vám môže ponúknuť nesprávne riešenie. Kvôli kvalitnej realizácii zvoľte profesionálov zo siete partnerov SkyFol! Spoľahnite sa na nás!