Ochrana laku karosérie

Bojíte sa, že vám kamienky odrážajúce sa od cesty zničia lak na aute? Máte strach, že vám na parkovisku poškriabu karosériu? Nechcete aby vám konáre poškriabali auto? Pri parkovaní ste už poškriabali lak na karosérii? Bojíte sa, že vám kamienky odrážajúce sa od cesty zničia lak na aute? Máte strach, že vám na parkovisku poškriabu karosériu? Nechcete aby vám konáre poškriabali auto? Pri parkovaní ste už poškriabali lak na karosérii?

Riešením môže byť ochranná fólia Skyfol Cobra na karosériu, ktorá ochráni vozidlo od kamienkov a škrabancov. Špeciálne polyuretánové fólie dokážu pohltiť menšie údery od kamienkov, a tým ochránia lak na vozidle. Fóliu Skyfol Cobra odporúčame nalepiť na celé auto, ale samozrejme aj čiastočný polep je užitočný. Fólia Skyfol Cobra je neviditeľná ochranná fólia na karosériu vozidiel, úplne nová generácia ochrany proti kamienkom, ktorá otvára doteraz nepoznané možnosti v oblasti ochrany karosérie. 

Skyfol Cobra je celkom nová značka ochrannej fólie na karosériu na Slovensku. Vďaka svojim výnimočným vlastnostiam už bola úspešne testovaná pri extrémnych teplotách na UV žiarenie a na odrážajúce sa kamienky od ciest.

Vyberte si pre vás najvhodnejšiu fóliu z našej ponuky!

cobrafolienaochranulaku.jpgSkyfol Cobra Premium

Táto fólia je najkvalitnejším výrobkom s dokonale hladkým povrchom, ktorý sa dá ľahko čistiť. Zaistí dlhotrvajúce riešenie ochrany karosérie. Je vyrobená s vysokolesklým povrchom, takže je nebadateľný rozdiel medzi pôvodným lakom a povrchom opatreným touto fóliou.

Technické parametre

Materiál: polyuretán

Hrúbka: 150 mikrónov

Šírka: 1524 mm