S autofóliami Skyfol môžete zvýšiť komfort a bezpečnosť pri jazde s autom.

 sk_automobilove_shark_ir.png

Jedinečný vzhľad a ochrana proti nazeraniu do auta s fóliami Skyfol

Autofólie Skyfol okrem jedinečného vzhľadu vám zabezpečia aj súkromie. Bohatý výber fólií vám umožní, aby ste si vybrali najvhodnejšiu verziu už od čírej bezpečnostnej až po najtmavší typ. 
 

Tepelná ochrana na najvyššej úrovni s fóliami Skyfol Shark

Autofólie základného typu Skyfol Shark RS slúžia iba na stmavenie skel. Vyššie kategórie ako Skyfol Shark HP a Skyfol Shark NT sú populárnejšie nakoľko zabezpečia aj tepelnú izoláciu, odrážajú slnečné infražiarenia. Uvedené typy zabránia zohriatiu interiéru vozidla, zabezpečia vysoký komfort a zlepšia výkonnosť klimatizácie. Na zabezpečenie komfortu a ochranu pred slnkom zvoľte fóliu s tepelnou ochranou. 

 Trvácna UV-ochrana

Všetky fólie od SkyFolu sú opatrené špeciálnou vrstvou na odrážanie žiarenia UV, aby vás ochraňovali od škodlivých žiarení UV-A a UV-B, ktoré môžu spôsobiť rôzne kožné ochorenia a spôsobujú vyblednutie interiéru. Ak chcete chrániť zdravie a zachovať farbu interiéru používajte fólie SkyFol! 

 Ochrana proti črepinám s fóliami Skyfol Shark

Použitím autofólie Skyfol Shark môžete znížiť možnosť rozbitia skla na črepiny, nakoľko fólia podrží sklo pohromade a sťaží aj krádež vozidla cez sklo.
 

Garantovaná kvalita a záruka od výrobcu

Hlavným dodávateľom fólií Skyfol Shark je uznávaný výrobca Commonwelth Laminating and Coating company, ktorý ponúka širokú škálu a vysokú kvalitu. Nami poskytnutá záruka je garantovaná výrobcom.  
 

Bezchybná realizácia a praktické Skyfol osvedčenie

Spoľahnite sa na našich certifikovaných zmluvných partnerov, ktorí odvedú bezchybnú prácu. Všetky autofólie Skyfol sú schválené MDPT SR. Po montáži autofólií dostanete očíslované osvedčenie, ktoré je opatrené ochranným hologramom.